Investujte podle svého přesvědčení

Díky tematicky orientovaným strategiím od Portu můžete zhodnocovat peníze investicemi do sektorů a trendů, které odpovídají vašim cílům, hodnotám a přesvědčením.

Proč zvolit tematické strategie Portu?

Trendy budoucnosti

Rozvíjející se odvětví, geografické oblasti nebo technologie měnící svět. Na své si přijde každý, agresivnější i konzervativnější investor.

Osobní přesvědčení

Téma, kam investovat, si zvolíte podle toho, čemu věříte nejvíce. Jednotlivé strategie a jejich složení si však můžete dál libovolně upravovat podle sebe.

Volitelné měnové zajištění

U své tematické strategie můžete libovolně zapnout automatickou rebalanci a měnové zajištění do CZK tak, aby vám posilující koruna neumazala výnosy.

Systematický přístup

Jednotlivé tematické strategie jsou složené investičním týmem z pečlivě vybraných akciových, dluhopisových i komoditních instrumentů.

Nechte se inspirovat

Od amerických šampionů přes rozvojové trhy až po vodu nebo zlato. Z ETF a akcií jsme připravili tematické strategie, se kterými můžete investovat do různých oblastí i sektorů všude po světě. Zvolte si tu pravou pro vás a investujte podle svého přesvědčení.

Načítám data

Vyčkejte, načítáme data pro tuto stránku.

Chcete-li investovat tematicky

1.

Seznamte se se strategiemi

Vyplňte investiční dotazník a zjistěte, jestli jsou tematické strategie službou vhodnou pro vás.

2.

Zvolte si svou strategii

Vyberte si tematickou strategii, která je vám blízká a případně její složení upravte podle sebe.

3.

Nastavte investiční parametry

Volitelně zapněte automatickou rebalanci, zajištění proti měnovému riziku a vyberte cenový plán.

Plán pro každého investora

V Portu držíme poplatky na minimu. Neúčtujeme si žádné vstupní, výstupní ani výkonnostní poplatky. Evidence cenných papírů i vklady a výběry jsou vždy zdarma a všechny transakční poplatky jsou již v ceně. Směna měn probíhá bez marže za ten nejlepší možný kurz.

pricing-plans.standard
pricing-plans.plus
pricing-plans.premium

Poplatek se platí z průměrné hodnoty všech vašich strategií, účtován je měsíčně. Poplatek za strategie se nesčítá s 1% poplatkem za Portfolia Portu. Více o poplatcích naleznete zde.

Investujte do toho, čemu věříte

Trendy a novinky ze světa investic najdete u nás v Magazínu

Výběr nejčastějších otázek