Investujte podle svého přesvědčení

Díky tematicky orientovaným strategiím od Portu můžete zhodnocovat peníze investicemi do sektorů a trendů, které odpovídají vašim cílům, hodnotám a přesvědčením.

Proč zvolit tematické strategie Portu?

Trendy budoucnosti

Rozvíjející se odvětví, geografické oblasti nebo technologie měnící svět. Na své si přijde každý, agresivnější i konzervativnější investor.

Osobní přesvědčení

Téma, kam investovat, si zvolíte podle toho, čemu věříte nejvíce. Jednotlivé strategie a jejich složení si však můžete dál libovolně upravovat podle sebe.

Měnové zajištění i rebalance

U své tematické strategie můžete libovolně zapnout automatickou rebalanci a měnové zajištění do CZK tak, aby vám posilující koruna neumazala výnosy.

Systematický přístup

Jednotlivé tematické strategie jsou složené investičním týmem z pečlivě vybraných akciových, dluhopisových i komoditních instrumentů.

Investujeme do toho, čemu věříme nejvíce

Od amerických šampionů přes rozvojové trhy až po sociálně odpovědné společnosti a vodu nebo zlato. Z pečlivě vybraných instrumentů Portu složilo tematické strategie, se kterými můžete investovat do různých oblastí i sektorů všude po světě. Zvolte si tu pravou pro vás a pošlete peníze do toho, čemu věříte nejvíce.

Načítám data

Vyčkejte, načítáme data pro tuto stránku.

Chcete-li investovat tematicky

1.

Seznamte se se strategiemi

Vyplňte investiční dotazník a zjistěte, jestli jsou tematické strategie službou vhodnou pro vás.

2.

Zvolte si svou strategii

Vyberte si tematickou strategii, která je vám blízká a případně její složení upravte podle sebe.

3.

Nastavte investiční parametry

Volitelně zapněte automatickou rebalanci, zajištění proti měnovému riziku a vyberte cenový plán.

Plán pro každého investora

Ať už chcete své investice řídit jakkoliv, máme plán přímo pro vás. Žádné skryté poplatky nebo nepřehledný ceník. Plán můžete později změnit podle situace.

Standard
Plus
Premium
Poplatek v rámci cenového plánu je jednotný pro všechny vaše strategie. Poplatek za strategie se platí z průměrné hodnoty všech strategií na měsíční bázi a nijak se nesčítá s 1% poplatkem za Portfolia na míru. Více o poplatcích naleznete zde.

Investujte do toho, čemu věříte

Trendy a novinky ze světa investic najdete u nás na blogu

Výběr nejčastějších otázek