Vytvořte si vlastní strategii

Strategie Portu umožňují zkušenějším investorům od základu sestavit a řídit celou investici podle sebe.

Pokud věříte svým znalostem a schopnostem, vytvářejte vlastní dlouhodobé investiční strategie doplněné například o rebalanci a měnové zajištění. Vše snadno, levně a efektivně.


Chcete-li investovat podle sebe...

1. Seznamte se se strategiemi

vyplňte investiční dotazník a zjistěte, jestli jsou Portu strategie službou vhodnou pro vás

2. Vytvořte si strategii

vyberte jednotlivé instrumenty z nabídky a nastavte jejich zastoupení ve strategii

3. Nastavte investiční parametry

volitelně zapněte automatickou rebalanci, zajištění proti měnovému riziku a vyberte cenový plán

Jednoduché nastavování, mnoho možností

Celou strategii na pár kliknutí snadno nastavíte a stejně tak jednoduše ji můžete i v průběhu investování upravovat a měnit.

Vybírat můžete z nabídky akciových, dluhopisových i komoditních ETF, které investiční tým Portu vybral na základě kritérií jako je nákladovost, likvidita, kredibilita vydavatele i atraktivita expozice. Prohlédněte si naši nabídku.


Vytvořte si svou první vlastní strategii

Plán pro každého investora

Ať už chcete své investice řídit jakkoliv aktivně, je tu plán přímo pro vás.
Žádné skryté poplatky nebo nepřehledný ceník. Plán můžete i později změnit podle situace.

Standard
Plus
Premium

Poplatek se platí z průměrné hodnoty všech vašich strategií, účtován je měsíčně. Poplatek za strategie se nesčítá s 1% poplatkem za Portfolia Portu.
Více o poplatcích naleznete zde.

Nejčastější otázky

Komu jsou Portu strategie určeny?

Portu strategie jsou určeny zkušenějším dlouhodobým investorům, kteří věří svým schopnostem a znalostem a mají jasnou investiční vizi.  Přečtěte si více.

Je možné mít Portu portfolia a Portu strategie najednou?

Ano, obě služby můžete využívat najednou. Všechna Portu portfolia i vaše vlastní Portu strategie uvidíte všechny spolu po přihlášení na stránce Souhrn.  Přečtěte si více.

Jak zapnu službu Portu strategie?

Portu strategie má stejný registrační proces jako Portu portfolia na míru. Na konci dotazníku, pokud to jeho vyhodnocení umožní, dostanete možnost volby, které portfolio si chcete založit jako první.  Přečtěte si více.

Jaké jsou rozdíly mezi Portu portfolii a Portu strategiemi?

Portu strategie je z právního hlediska službou podání a přijímání pokynů, to znamená, že klient si sám určuje, do čeho chce investovat. Na rozdíl od klasického Portu, které funguje právně na základě smlouvy o obhospodařování majetku.  Přečtěte si více.

Z jakých instrumentů mohu vybírat do svých Portu strategií?

Investiční tým Portu pro vás připravil nabídku těch nejzajímavější a nejlepších instrumentů na základě kritérií jako je nákladovost, likvidita nebo kredibilita vydavatele, abyste se o to vy už starat nemuseli.  Přečtěte si více.

Je minimální investovaná částka stejná jako u Portu portfolií?

Ano, minimální částka pro investování a pravidelné vklady je 1 000 Kč na každé strategii. I za tuto částku dokážeme díky frakcím diverzifikovat vaši investici.