Vytvořte si vlastní strategii

Vlastní strategie umožňují zkušenějším investorům sestavit si investice od základu a řídit si je čistě podle sebe.

Pokud věříte svým znalostem a schopnostem, vytvářejte vlastní dlouhodobé investiční strategie výběrem vhodných instrumentů a doplňte je například o rebalanci a měnové zajištění. Vše snadno, levně a efektivně.

Proč zvolit vlastní strategie Portu?

Jednoduché nastavení na pár kliknutí

Celou strategii nastavíte pomocí pár kliknutí a stejně tak jednoduše ji můžete i upravovat a měnit v průběhu investování.

Prověřené instrumenty

Vybírat můžete z nabídky akciových, dluhopisových i komoditních ETF, které investiční tým Portu vybral na základě kritérií, jako je nákladovost, likvidita, kredibilita vydavatele a atraktivita expozice.

Měnové zajištění i rebalance

U své strategie můžete libovolně zapnout automatickou rebalanci nebo zajistit měnové riziko tak, aby vám posilující koruna neumazala výnosy.

Transparentní cenový plán pro každého

Za vše zaplatíte jen jeden nízký poplatek dle zvoleného cenového plánu. Jednotlivé plány se liší počtem strategií, instrumentů a úprav, které máte k dispozici.

Chcete-li investovat podle sebe

1.

Seznamte se se strategiemi

Vyplňte investiční dotazník a zjistěte, jestli jsou vlastní strategie službou vhodnou pro vás.

2.

Vytvořte si strategii

Vyberte jednotlivé instrumenty z nabídky a nastavte jejich zastoupení ve strategii.

3.

Nastavte investiční parametry

Volitelně zapněte automatickou rebalanci, zajištění proti měnovému riziku a vyberte cenový plán.

Vybírejte z nabídky prověřených instrumentů

Věříte elektromobilitě, rozvojovým trhům nebo třeba zlatu? Nabízíme výběr zajímavých investic, díky kterému můžete investovat zcela podle svých představ.
Ať už budete chtít sektorovou, geograficky zaměřenou nebo naopak široce diverzifikovanou investici, vyberete si z kvalitních instrumentů prověřených investičním týmem Portu.

Plán pro každého investora

Ať už chcete své investice řídit jakkoliv, máme plán přímo pro vás. Žádné skryté poplatky nebo nepřehledný ceník. Plán můžete později změnit podle situace.

Standard
Plus
Premium
Poplatek v rámci cenového plánu je jednotný pro všechny vaše strategie. Poplatek za strategie se platí z průměrné hodnoty všech strategií na měsíční bázi a nijak se nesčítá s 1% poplatkem za Portfolia na míru. Více o poplatcích naleznete zde.

Vytvořte si svou vlastní strategii

Trendy a novinky ze světa investic najdete u nás na blogu

Výběr nejčastějších otázek