Kariéra

Jsme zde, abychom lidem umožnili nakládat se svými penězi tak, jak je to pro ně nejlepší. Pojď jim s námi usnadnit život.

Chceš nám pomoci?

Hledáme nové kolegyně a kolegy na tyto pozice:

  • Head of Growth
  • Frontend .NET Developer
  • Business Analyst
  • Content Specialist

Head of Growth

Full-time pozice, jejímž smyslem je akcelerovat růst Portu.cz. Jedná se především o marketingovou roli, nicméně měřítkem úspěšnosti bude hlavně akvizice a retence klientů. Proto se budeš podílet i na zlepšování produktu, UX a business developmentu.

Co bys měl/a mít?

  • startupové myšlení
  • nadšení do online marketingu a chuť se učit
  • samostatnost, orientaci na cíle a smysl pro dotahování věcí do konce
  • schopnost aktivně využívat online marketingové nástroje (AdWords, Sklik, Analytics, Tag Manager, Hotjar, Collabim, Mailchimp nebo obdobné)
  • zkušenost s grafickými nástroji výhodou (např. Illustrator, Photoshop, GIMP...)

Co bude náplň práce?

  • příprava a implementace akvizičních online kampaní
    • segmentace a cílení
    • příprava copy
    • tvorba grafiky nebo grafických podkladů
    • volba umístění, tvorba mediaplánu
  • správa textových a obsahových PPC kampaní (AdWords, Sklik)
  • průběžná optimalizace a vyhodnocování kampaní
  • správa sociálních sítí
    • obsahová strategie i realizace – FB, Twitter
    • Facebook Ads
    • komunikace jménem značky ve skupinách
  • nastavování cílů a reporting, správa marketingového rozpočtu
  • příprava a realizace direct mailing strategie na stávající klienty
    • příprava
  • zapojení se do PR aktivit (psaní blogových článků, tiskových zpráv, edukace komunity…)

Co nabízíme?

  • klíčovou roli v našem týmu
  • plnou odpovědnost za propagaci naší služby
  • start-upové prostředí, kde se nekladou meze nápadům a iniciativě
  • přátelskou atmosféru v příjemném pracovním prostředí v centru Prahy (Palladium)
  • multisport kartu
  • penzijní připojištení
  • office yoga 2 krát týdně, v létě na terase

Frontend .NET Developer

Budeš se přímo podílet na vývoji, UX a designu webových fintech aplikací zaměřených na investování: robo-advisory, investment crowdfunding, real-estates crowdfunding apod., postupně s důrazem na AI a blockchain technologie.

  • máš zkušenost s vývojem frontendových aplikací ale rozumíš i backendovým dopadům
  • rozumíš webových technologiím (Node.JS, Vue.js, REST, HTML, CSS, javascript) a nebojíš se C#
  • střetl jsi se už někdy s níže uvedenými technologiemi:
    • Frontend: HTML5; CSS3; TypeScript; Single page aplikace postavená na Vue.JS (Nuxt.JS); použité preprocessory SASS, Pug; Webpack build systém
  • rozumíš problematice databázového designu, REST API a komponentového vývoje frontendových aplikací
  • ideálně máš zkušenosti s vývojem ve finanční instituci a rozumíš základním finančním principům
  • máš znalost AJ na komunikativní úrovni
  • jsi pečlivý, samostatný, ambiciozní, inteligentní, komunikativní, spolehlivý a časově flexibilní

Business Analyst

Part- nebo full-time pozice poskytující podporu celému Portu týmu. Budeš se aktivně zapojovat do všech důležitých vývojových i procesních činností, spolupracovat s ostatními na rozmanitých činnostech z různých oblastí i kreativně rozvíjet vlastní nápady a iniciativy.

  • studuješ na ekonomicky zaměřené VŠ nebo jsi čerstvý absolvent
  • bankovní produkty ti nejsou úplně cizí a zajímáš se o moderní technologie
  • máš dobrou znalost MS Office (Excel, PowerPoint)
  • máš analytické myšlení a schopnost strukturovat i komplexní úkoly
  • jsi pečlivý, samostatný, spolehlivý a časově flexibilní

Co bude náplní práce?

  • aktivní zapojení do rozhodování ohledně budoucího rozvoje Portu
  • úzká spolupráce a podpora marketingového, produktového i operations týmu
  • příprava podkladů nebo analýz spojených s vývojem inovativních fintech produktů
  • občasná elektronická komunikace s klienty a správa navazující administrativy
  • příprava analytického ale i populárně-naučného obsahu na blog

Content Specialist

Co od Tebe očekáváme?

  • Příprava obsahu pro blog investiční platformy Portu.cz
    • Populárně-naučné, ale třeba i odbornější články na témata týkající se financí, investování, ekonomie, kapitálových trzích
    • Trendy články ze světa startupů, technologií, nových produktů a služeb ale i jiných zajímavých témat
    • Zpracování analytických podkladů pro vlastní obsah a články
  • Podílení se na správě sociálních sítí (FB, Twitter) a publikaci příspěvků

  • Znalost základů ekonomické teorie
  • Analytické schopnosti a schopnost pracovat s MS Excel
  • Chuť pracovat v dynamickém startupu
  • Zájem o finanční i technologické inovace
  • Proaktivní přístup a samostatnost
  • Dobrá znalost business/ekonomické angličtiny a rychlá orientace v AJ textech
  • Bezchybná čeština a schopnost dobře se vyjadřovat (i písemně)
  • Přehled a orientace v aktuálním politickém, ekonomickém dění výhodou
  • Zkušenost s publikací vlastních článků/správou blogu nebo obsahu pro sociální sítě výhodou

Zajímala by tě některá z pozic?

Moc rádi tě poznáme. Neváhej a pošli průvodní dopis a svoje CV na adresu: info@portu.cz