Seznamte se s Portu Crypto

Připravujeme snadný způsob, jak investovat do kryptoměn a blockchainových technologií.

Portu Crypto spustíme v první polovině 2022.

Výhody investování s Portu Crypto

Jednoduchost a dostupnost

Sjednání účtu u Portu je jednodušší než zakládání peněženek na zahraničních portálech. Investovat navíc můžete již od 1 000 Kč díky frakcím.

Vše pod jednou střechou

Na Portu můžete spravovat všechny své investice v rámci jedné platformy. Je libo diverzifikovat vaše portfolio Crypto investicí? Stačí pár kliků a máte hotovo.

Daňové benefity

Na kryptoměnové ETP lze uplatnit časový i hodnotový test, a své zisky tak osvobodit od daní. Přímé investice do kryptoměn takovou možnost nenabízejí a zisk je třeba danit vždy.

Prověřené instrumenty

Investicí na Portu si kupujete ETP obchodované na regulovaných evropských burzách. ETP i kryptoměny jsou bezpečně uloženy a nemusíte se tak bát útoků nebo krádeží peněženek.

Základní pilíře Portu Crypto

Crypto investice

S Portu Crypto si sami složíte vaši Crypto investici. Na výběr máte z jednotlivých kryptoměn, kryptoměnových košů, ale i z akcií blockchainových společností. Investic můžete mít samozřejmě více.

Jeden nízký poplatek

Za správu své investice zaplatíte jen 1 % ročně z hodnoty spravovaného majetku bez ohledu na počet provedených obchodů. Poplatek si navíc můžete snížit až na 0,6 % zafixováním délky investování.

Snadná správa

S Portu Crypto můžete jednoduše diverzifikovat své investiční portfolio. Díky přehlednému souhrnu pak vidíte, jak si vedou všechny vaše investice u Portu. Podklady pro daňové přiznání pro vás připravíme na začátku každého roku pro minimum starostí.

Do jakých instrumentů můžete s Portu Crypto investovat?

Chystáme pro vás 3 kategorie ETP (burzovně obchodovaných produktů) s expozicí na kryptoměny a blockchain, ze kterých si sestavíte vlastní Crypto investici.

Více o kryptoměnách na našem blogu