Investování zdarma pro vás i vaše přátele

Portu přichází s možností pro nové i stávající klienty, jak jej mohou využívat zcela zdarma. Nově spouští referenční program, díky němuž lze získat měsíce investování bez účtování jakýchkoliv poplatků. Reaguje tak na přání mnoha investorů získat odměnu za šíření Portu dále mezi své známé.

Všichni registrovaní klienti najdou nyní po přihlášení na www.portu.cz v sekci Pozvat přátele svůj unikátní zvací odkaz, který otevírá cestu k investování zdarma – stačí jej šířit mezi své přátele. Každému z nich, který se na jeho základě do zaregistruje a začne investovat, nebude Portu čtvrt roku účtovat žádné poplatky. Navíc je přestane účtovat na tři měsíce i tomu, kdo zvací odkaz zaslal.

„Naši klienti o Portu často rádi mluví mezi svými přáteli. Například u kávy, piva nebo během oběda s kolegy. Chtěli jsme je za to jednak odměnit, ale současně i dát možnost, jak svým přátelům udělat radost,“ popisuje myšlenku stojící za referenčním programem produktový manažer Portu Martin Luňáček.

Klienti mohou zvací odkaz použít opakovaně a užívat si tak investování zdarma po dlouhé období. Každé bezpoplatkové období, které získají, začne platit buď hned a nebo jakmile skončí to předchozí – období se sčítají.

Zvací odkaz lze zaslat mailem, sdílet na sociálních sítích nebo jej zkopírovat do soukromé zprávy. Je to jednoduché a každý může zvolit svou vlastní cestu. Důležité jen je, aby lidi k registraci použili obdržený zvací odkaz – jedině tak poznáme, kdo jej pozval a bude možné nastavit oběma Portu zdarma,“ vysvětluje technickou stránku věci Martin Jaroš, Operations Manager. V sekci Pozvat přátele bude mít také každý přehled o tom, kolik lidí již zaslaný odkaz využilo a kolik odměn tak bylo získáno.

Sekce Pozvi Přátele je dostupná ode dneška. Se všemi případnými dotazy vám ráda poradí zákaznická podpora dostupná buď skrze chat na webu nebo mailem na [email protected]. Vyzkoušejte nový program ještě dnes, měsíce investování zdarma čekají.

Vaše peníze
mají na víc