Bezpečnost máme
na prvním místě

Spravujeme peníze desetitisícům malých i velkých investorů. Bezpečnost a ochrana prostředků i osobních údajů je pro nás na vždy prvním místě.

Disponujeme licencí ČNB, opíráme se o zázemí WOOD & Company, pojišťujeme vklady, zabezpečujeme aplikaci a spolupracujeme jen se silnými partnery – to vše pro bezpečnost vašich investic.

Co dělá investování s Portu bezpečným?

Zabezpečená aplikace

Aplikace Portu je zabezpečena šifrovaným protokolem a vícefaktorovou autorizací možnou i pro přihlášení. Peníze lze vybrat jen na ověřený účet a po potvrzení unikátním SMS kódem. Standardem je i automatické odhlašování.

Licence a dohled ČNB

Jsme držiteli licence obchodníka s cennými papíry a podléháme dohledu České národní banky. Všechny naše postupy a procesy jsou v souladu s platnou legislativou a pravidelně kontrolovány a auditovány.

Pojištění prostředků

Hotovostní složka vašich investic je pojištěna dle Zákona o bankách do výše 100 tis. eur, investice samotné jsou pak chráněny Garančním fondem obchodníků s cennými papíry do výše 20 tis. eur.

Investice na vaše jméno

Cenné papíry jsou u Portu vedeny na vaše jméno a drženy odděleně od majetku naší společnosti. Ani případný úpadek je tak neohrozí. Vaše cenné papíry také nikomu nepůjčujeme, ani s nimi jinak nemanipulujeme.

Opíráme se o zázemí WOOD & Company

Portu provozuje WOOD Retail Investments – český licencovaný obchodník s cennými papíry podléhající regulaci a dohledu ČNB. Patříme do rodiny přední středoevropské investiční skupiny WOOD & Company s více než 30letou historií, která pro své klienty spravuje majetek v hodnotě přes 100 miliard korun. Také se věnuje emisím dluhopisů, transakčnímu poradenství, tradingu a oblastem venture capital a wealth management.

Co děláme pro ochranu vaší důvěry v Portu?

Výběr nejčastějších otázek